تجزیه و تحلیل، اتوماسیون و گزارش

فورتی آنالیزور ثبت، تجزیه و تحلیل و اتوماسیون متمرکز را برای فبریک امنیتی فورتی نت ارائه می دهد.

فورتی آنالیزور در یک نگاه

فورتی آنالیزور هوش تهدید، کمک مبتنی بر هوش مصنوعی و اتوماسیون امنیتی را ساده می کند و سیستم های IT و OT را در یک چارچوب یکپارچه می کند. این استقرار سبک، قابلیت‌های ضروری SecOps را ارائه می‌کند و داده‌های خام را به بینش‌های عملی تبدیل می‌کند. کارایی عملیاتی را افزایش می‌دهد، گلوگاه‌های امنیتی را برطرف می‌کند، و تحلیل‌های تاریخی و بلادرنگ را ارائه می‌دهد.

عملیات ساده و یکپارچه

با مدیریت یکپارچه داده فورتی آنالیزور، کارایی امنیتی را به حداکثر برسانید. فورتی آنالیزور تمام تنظیمات، رویدادها و هشدارهای فبریک امنیتی را متمرکز کرده و یک تجربه عملیاتی ساده و غنی را ارائه می دهد. با داشبوردهای بصری و توپولوژی‌های تهدید پیچیده، داده‌های پیچیده را به بینش‌های عملی تبدیل کنید. از استقرار سبک برای یک وضعیت امنیتی موثر و با هوش مصنوعی استقبال کنید. فورتی آنالیزور وضوح و انسجام را به تیم‌های SecOps در مسیریابی چالش‌های امنیتی می‌دهد.

FortiAI: هوش مصنوعی مولد برای فورتی آنالیزور

با فورتی آنالیزور، ادغام کمک هوش مصنوعی و اتوماسیون امنیتی پیشرفته، عملیات امنیتی خود را ارتقا دهید. این به طور یکپارچه با FortiAI ادغام می شود و دارای یک دستیار GenAI آگاه از زمینه برای مدیریت تهدیدات پیشرفته است. عملیات را با روش‌های توصیه‌شده با هوش مصنوعی و بسته‌های اتوماسیون امنیتی آماده برای استقرار، از جمله کتاب‌های بازی، گزارش‌های برتر، و موارد دیگر ساده کنید – به‌طور مداوم به‌روزرسانی می‌شوند. فورتی آنالیزور تمرکز SecOps را به اولویت های استراتژیک تغییر می دهد و از مدیریت سریع و موثر تهدید اطمینان می دهد.

ارزیابی وضعیت امنیتی مداوم

با خدمات رتبه‌بندی امنیت سطح حمله فورتی آنالیزور که ارزیابی موقعیت امنیتی در زمان واقعی را ارائه می‌دهد، همراه باشید. این سرویس به طور مداوم سلامت امنیتی سازمان شما را ارزیابی می کند، از جمله آسیب پذیری های اصلاح نشده و تنظیمات امنیتی حیاتی. از نظارت بی درنگ و تجزیه و تحلیل استقرار فبریک امنیت خود بهره ببرید و با امتیازاتی برای وضعیت امنیتی، پوشش فبریک و بهینه‌سازی، بینش ارزشمندی به دست آورید. این بینش‌ها برای تصمیم‌گیری آگاهانه و شناسایی گام‌های بعدی در ارتقای معماری امنیتی ضروری هستند.

ویژگی ها و مزایا

فورتی آنالیزور با ترکیب دید، همبستگی، اقدامات خودکار و اقدامات اصلاحی، وضوح بی‌نظیر و مقیاس‌پذیر را معرفی می‌کند. این امر پیچیدگی های مدیریت شبکه و وظایف امنیتی، آزادسازی منابع و افزایش تشخیص تهدید را کاهش می دهد.

هوش مصنوعی مولد داخلی
 
از FortiAI برای عملیات های تقویت شده و کمک هوش مصنوعی استفاده می کند
تشخیص سریعتر
 
در زمان واقعی با همبستگی داده ها و هوشمندی تهدید ساخته شده شناسایی می کند
مقیاس پذیری
 
همراه با رشد کسب و کار شما و نیازهای امنیتی در حال گسترش است
گزارش انطباق پیشرفته
 
صدها گزارش و الگوی از پیش ساخته شده مربوط به مقررات را برای اثبات انطباق آسان ارائه می دهد
ادغام داخلی
 
ادغام پورتفولیوی فورتی نت و راهکارهای شخص ثالث از طریق APIهای قوی
توماسیون امنیتی
 
کاهش پیچیدگی و هزینه با REST API های فعال خودکار، اسکریپت ها، اتصالات، automation stitches

کاربردهای فورتی آنالیزور

عملیات امنیتی خودکار
 
قابلیت های اتوماسیون، عملیات امنیتی را ساده می کند، پیچیدگی و هزینه را کاهش می دهد و در عین حال کارایی و اثربخشی را افزایش می دهد.
اطلاعات تهدید داخلی
 
ادغام با اطلاعات تهدید بی درنگ فورتی گارد، وضعیت امنیتی شما را در برابر تهدیدات و آسیب پذیری های نوظهور قوی نگه می دارد.
نمای امنیتی یکپارچه
 
فورتی آنالیزور یک نمای یکپارچه و بی‌درنگ از تله‌متری امنیتی در کل شبکه شما برای افزایش دید ارائه می‌کند.
پشتیبانی کار هیبریدی
 
فورتی آنالیزور راه کارهای امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی مقیاس پذیر را ارائه می دهد که با نیازهای در حال تحول یک نیروی کار پویا سازگار است.
گزارش انطباق خودکار
 
فورتی آنالیزور پایبندی به مقررات را ساده می کند. طیف وسیعی از گزارش ها و الگوهای از پیش ساخته شده را برای استانداردهای مختلف صنعت فراهم می کند.
تشخیص سریعتر حادثه
 
خدمات امنیتی یکپارچه فورتی گارد، شناسایی سریع تهدیدات شبکه را امکان پذیر می کند و پاسخگویی امنیتی را تقویت می کند.

فورتی آنالیزور زیربنای Fortinet Security Fabric است و لاگ و آنالیز متمرکز به علاوه دید سرتاسری را فراهم می کند. در نتیجه، تحلیلگران می توانند وضعیت امنیتی را به طور مؤثرتری مدیریت کنند، پروسه های امنیتی را خودکار کرده و به تهدیدات سریع پاسخ دهند.

محافظت مایکروسافت 365
 
فورتی میل امنیت پیشرفته ای را برای Exchange Online فراهم می کند، از جمله برگشت ایمیل تحویل داده شده و اسکن بلادرنگ.
حفاظت از حریم خصوصی و جلوگیری از، از دست رفتن داده
 
فورتی میل جریان خروجی داده های حساس را کنترل و آن را متوفق می کند و ارتباطات ایمیل خروجی را رمزگذاری می کند.
حفاظت از ایمیل های ورودی
 
فورتی میل در برابر آخرین تهدیدات ایمیل از جمله حملات فیشینگ، باج افزار، روز-صفر و حملات BEC محافظت می کند.