وب اپلیکیشن فایروال

وب اپلیکیشن فایروال فورتی وب (WAF) از برنامه های کاربردی وب حیاتی تجاری در برابر حملاتی که آسیب پذیری های شناخته شده و ناشناخته را هدف قرار می دهند محافظت می کند.

وب اپلیکیشن فایروال​ در یک نگاه

فورتی وب از برنامه های کاربردی وب و API ها در برابر تهدیدات OWASP Top-10، حملات DDOS و حملات ربات های مخرب دفاع می کند. ویژگی های پیشرفته مجهز به ML امنیت را بهبود می بخشد و هزینه های اداری را کاهش می دهد. قابلیت‌ها شامل تشخیص ناهنجاری، کشف و حفاظت API، کاهش ربات، و تجزیه و تحلیل تهدیدات پیشرفته برای شناسایی حیاتی‌ترین تهدیدها در همه برنامه‌های محافظت‌شده است.

FortiWeb VM بخشی از برنامه جدید FortiFlex است که به شما این امکان را می‌دهد تا خدمات و هزینه‌های خود را برنامه ریزی کنید.

امنیت وب اپلیکیشن

بدون مسدود کردن کاربران قانونی و بدون هزینه های مدیریتی بیش از حدی که یادگیری اپلیکیشن های کاربردی سنتی نیاز دارد، تهدیدات شناخته شده و روز صفر را برای برنامه ها مسدود کنید. فورتی وب با استفاده از یادگیری ماشین برای مدل‌سازی هر برنامه، ناهنجاری‌های مخرب را شناسایی می‌کند تا تهدیدات را بدون ایجاد موارد مثبت کاذب که برای مدیریت سربار ایجاد میکند، مسدود کند.

دفاع در برابر ربات

فعالیت مخرب ربات‌ها را بدون مسدود کردن ربات‌هایی که از نیازهای قانونی کسب‌وکار پشتیبانی می‌کنند، مانند موتورهای جستجو، یا ابزارهای نظارت بر سلامت و عملکرد، متوقف کنید. اتکا به تکنیک‌های قدیمی که باعث تجربه ضعیف کاربری می شوند را کاهش دهید و از تکنیک‌های پیشرفته مانند فریب ربات، تشخیص بیومتریک و یادگیری ماشینی برای شناسایی دقیق و مدیریت ترافیک ربات استفاده کنید. FortiWeb Bot Mitigation دید و کنترل مورد نیاز شما را بدون کاهش سرعت کاربران با کپچاها یا چالش های غیر ضروری فراهم می کند.

کشف و حفاظت API

از APIهایی که ارتباطات بین کسب و کار را فعال می کنند و از برنامه های تلفن همراه پشتیبانی می کنند محافظت کنید. FortiWeb API Discovery and Protection از الگوریتم های یادگیری ماشین برای کشف خودکار API ها با ارزیابی مداوم ترافیک برنامه استفاده می کند. FortiWeb همچنین می‌تواند خط‌مشی‌های خارج از جعبه را با یک خط‌مشی مدل امنیتی مثبت که به طور خودکار بر اساس مشخصات طرح سازمان شما (OpenAPI، XML، JSON) ایجاد می‌شود، ادغام کند تا در برابر سوء استفاده‌های API محافظت کند. از API های خود محافظت کنید و امنیت API را به طور یکپارچه در خط لوله CI/CD خود ادغام کنید.

ویژگی ها و مزایا

برنامه های کاربردی وب و API ها به ابزارهای انتخابی برای ساخت اپلیکیشن های کاربردی مهم تجاری تبدیل شده اند و این اپلیکیشن ها باید مطابق با نیازهای کسب و کار باشند. فورتی وب عملکرد، مدیریت و قابلیت های حفاظتی گسترده ای را که برای محافظت از اپلیکیشن های کاربردی وب مدرن لازم است ارائه می دهد.

ادغام فبریک امنیتی
 
ادغام با فورتی گیت و فورتی سندباکس برای دفاع در برابر تهدیدات پایدار پیشرفته
تشخیص تهدید مبتنی بر یادگیری ماشین
 
استفاده از یادگیری ماشین برای محافظت در برابر حملات روز-صفر و به حداقل رساندن موارد مثبت کاذب همراه با سایر دفاع ها
محافظت از اپلیکیشن های وب
 
دفاع در برابر تهدیدات OWASP TOP-10، حملات DDOS، حملات بات مخرب و بیشتر
شتاب‌دهی مبتنی بر سخت افزار  
ارائه توان عملیاتی حفاظت شده فایروال اپلیکیشن وب و رمزگذاری / رمز گشایی سریع ترافیک
 
کاهش مثبت کاذب
 
به حداقل رساندن مدیریت روزانه قوانین و لیست های اتثنا به منظور بلاک فقط ترافیک ناخواسته
 
آنالیز پیشرفته 
 
ساده سازی گردش کار با استفاده از پلی بوک پیشنهادی و قابلیت های شکار تهدید
 
69%

از سازمان های مورد بررسی از دو یا چند ارائه دهنده ابر استفاده می کنند.

50%

از سازمان های مورد بررسی انتظار دارند بیش از 50 درصد از حجم کاری خود را در فضای ابری اجرا کنند.

51%

متخصصان امنیت سایبری، اینترفیسها و APIهای نا امن را بزرگ ترین تهدید امنیت ابر عمومی می دانند.

کاربرد های فورتی وب

امنیت اپلیکیشن وب
 
از دارایی های خود با قابلیت های غنی تقسیم بندی کلان و خرد محافظت کنید
دفاع در مقابل بات
 
متوقف کردن فعالیت مخرب بات بدون مسدود کردن بات هایی که نیازهای قانونی کسب و کار را پیشتیبانی می کنند.
تشخیص  و محافظت از API
 
محافظت از APIهایی که ارتباطات B2B را امکان پذیر می سازند و از اپلیکیشن های تلفن همراه شما پشتیبانی می کنند.
قابلیت های مرکز عملیات امنیت
 
استفاده از آنالیز تهدید برای ادغام داده های خام رویداد برای ایجاد یک تصویر واضح از مهمترین تهدید ها
انطباق با قوانین
 
رسیدگی به الزامات انطباق با مقرارت مربوط به اپلیکیشن‌های کاربردی عمومی از جمله الزامات PCI-DSS

فایروال فورتی وب از اپلیکیشن های وب حیاتی تجاری در برابر حملاتی که آسیب پذیری های شناخته شد و ناشناخته را هدف قرار می دهند، محافظت می کند.

خدمات امنیتی با هوش مصنوعی فورتی گارد

فورتی وب از چندین سرویس امنیتی فورتی گارد برای محافظت از برنامه های وب در برابر حمله استفاده می کند. این اشتراک‌های سالانه را می‌توان به‌صورت a la carte یا به‌عنوان بخشی از یک بسته نرم‌افزاری با راهکار فورتی وب خود خریداری کرد.