فورتی گیت در یک نگاه

فورتی گیت همگرایی بی عیب و نقصی را ارائه می دهد که می تواند در هر مکانی اعمال شود: دفتر راه دور، شعبه، محوطه دانشگاه، مرکز داده و ابر. ما همیشه مفهوم فایروال های مش هیبریدی را با فورتی منیجر برای مدیریت یکپارچه و امنیت پایدار در محیط های ترکیبی پیچیده ارائه کرده ایم. سیستم عامل Fortinet FortiOS دید عمیق و امنیت را در عوامل مختلف شکل فراهم می کند.

جایی که امنیت AI/ML و شبکه سازمانی همگرا می شوند

فایروال نسل بعدی فورتی گیت حفاظت از تهدید و رمزگشایی پیشرو در صنعت را در مقیاس با معماری ASIC سفارشی ارائه می‌کند. آنها همچنین شبکه ایمن را با ویژگی های یکپارچه مانند SD-WAN، سوئیچینگ و بی سیم و 5G ارائه می دهند. راه کارهای امنیتی و نقاط شبکه خود را به یک کنسول مدیریت متمرکز و ساده با استفاده از یک سیستم عامل واحد، FortiOS، همگرا کنید و مدیریت فناوری اطلاعات را آسان کنید.

فایروال نسل بعدی

پرکاربرد ترین فایروال نسل بعدی شبکه در جهان که عملکرد امنیتی بی‌نظیر مبتنی بر هوش مصنوعی و اطلاعات تهدید را همراه با دید کامل، امنیت و همگرایی شبکه در اختیار قرار می دهد. این فایروال حفاظت از تهدید و رمزگشایی پیشرو در صنعت مقیاس پذیر را با معماری ASIC سفارشی ارائه می کند. این دستگاه ها همچنین شبکه ایمن را با ویژگی های یکپارچه مانند SD-WAN، سوئیچینگ، وایرلس و 5G فراهم می کنند. راهکار های امنیتی و نقاط شبکه خود را به یک کنسول مدیریت متمرکز و ساده با استفاده از یک سیستم عامل واحد، FortiOS، همگرا کنید و مدیریت فناوری اطلاعات را آسان کنید.

سرمایه گذاری در نو آوری

فایروال نسل بعدی فورتی گیت که عملکرد امنیتی بی‌نظیر مبتنی بر هوش مصنوعی و اطلاعات تهدید را همراه با دید کامل و امنیت و همگرایی شبکه ارائه می‌کند، پرفروش ترین فایروال شبکه جهان است.

یکپارچگی
 
فراهم سازی شبکه و امنیت یکپارچه در همه شکل ها و لبه تنها توسط یک سیستم عامل
شتابدهی شبکه
شتابدهی
 
معماری ASIC ثبت اختراع شده برای بهبود عملکرد، بازگشت سرمایه بیشتر و کاهش مصرف انرژی
امنیت هوش مصنوعی/یادگیری ماشین
امنیت AI/ML
 
ارائه اطلاعات تهدید جهانی فورتی گارد به منظور حفاظت خودکار در برابر تهدیدات شناخته شده و ناشناخته
#1

پرکاربردترین فایروال شبکه

500 +

ادغام با 500+ اکوسیستم

36X

تا 36X عملکرد بهتر در مقایسه با فایروال های رقیب

کاربردهای فایروال نسل بعدی فورتی گیت

شعبه
 
محافظت و ارتباط با لبه توزیع شده خود با امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی / یادگیری ماشین و همگرایی خلاقانه که شامل SD-WAN ایمن می باشد.
پردیس
 
دید و محافظت بی نظیری را برای سایت های سازمانی به دست آورید تا بتوانید اپلیکیشن ها، کاربران، دستگاه ها و دسترسی را از فقط یک داشبورد مدیریت کنید.
دیتاسنتر

استقرار امنیت فرامقیاس با محافظت هماهنگ و منسجم، اینترفیس های غنی و رمزگشایی که برای هر محیطی مقایس پذیر است.
تقسیم بندی
 
از دارایی های خود با قابلیت های غنی تقسیم بندی کلان و خرد محافظت کنید
چند-ابری
 
ادغام حفاظت های ابری عمومی و خصوصی با مدیریت اتوماسیون آسان از طریق یک پنجره
ریموت
 
حفاظت فایروال نسل بعدی فورتی گیت را با SASE گسترش دهید و از کاربران در هر کجا که کار می کنند، محافظت کنید. 

خدمات امنیتی با هوش مصنوعی فورتی گارد

آزمایشگاه فورتی گارد، سازمان اطلاعاتی و تحقیقاتی تهدیدات امنیت سایبری فورتی نت از شکارچیان تهدید، محققان، تحلیلگران، مهندسان و دانشمندان داده با تجربه تشکیل شده است. این تیم نخبه خدمات امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی فورتی گارد از جمله پیشگیری از بدافزار درون خطی، IPS و DLP را توسعه داده و بهبود می بخشد. آزمایشگاه‌های فورتی‌گارد همچنین از طریق خدمات امنیتی مبتنی بر متخصصین فورتی‌گارد کمک‌های متخصص ارزشمندی را ارائه می‌کنند.

محصولات فورتی گیت